head

Nazywam się Milena Marcińska

 Moja przygoda z kosmetyką zaczęła się 7lat temu, wtedy rozpoczęłam naukę w szkole kosmetycznej w Gdyni i zakończyłam ją sukcesem. W jej trakcie jak i po zakończeniu jeździłam na kongresy podologiczne, targi kosmetologiczne, zdobywałam doświadczenie, wiedzę oraz co się z tym wiąże certyfikaty i dyplomy.
 Zostałam również Mamą stąd przerwa w wykonywaniu zawodu.. teraz powracam do Państwa dla Państwa z najnowszymi  i odświeżonymi umiejętnościami potwierdzonymi certyfikatami, ktore można zobaczyć na moim portfolio.

Opis firmy:
Usługi kosmetyczne i podologiczne w Twoim domu.

 Dobry Zabieg świdczy usługi z zakresu:

- regulacja oraz henna brwi i rzęs,

-bezbolesne oczyszczanie skóry twarzy szyi i dekoltu za pomocą ultradźwieków (peeling kawitacyjny),

-manicure klasyczny (zdobnictwo na życzenie), odżywianie płytki paznokcia, nadanie odpowiedniego kształtu. 

-pedicure klasyczny oraz specjalistyczny (usuwanie odcisków, usuwanie modzeli, pielęgnacja stopy cukrzycowej, usuwanie wrasatającej części paznokcia, oczyszczanie wałów paznokciowych, tamponada, pomoc przy paznokciach "problematycznych" (obcinanie,skracanie,oszlifowanie itp.) 

-poradnictwo z zakresu prawidłowej pielęgnacji stóp.

 ZADBAJ O SWOJE STOPY JUŻ DZIŚ !

 Usługi skierowane są do osób w każdym wieku, które:
dbają o profilaktykę w obrębie stóp,cierpią na schorzenia kończyn dolnych, takie jak: zespół pękających pięt, odciski, wrastające paznokcie, chorują na cukrzycę (zespół stopy cukrzycowej) posiadają skórę problematyczną (nadmiernie suchą lub potliwą jak również naczynkową, trądzikową, łuszczącą się w obrębie twarzy), mającymi problem z cienką i łamliwą płytką paznokcia. 
Wszystkie zabiegi wykonywane są za pomocą narzędzi i kosmetyków najlepszej jakości. Pełen profesjonalizm zapewniają umiejętności zdobywane przez lata nauki,sterylny sprzęt oraz współpraca z firmami zajmującymi się kosmetologią i podologią, wiodącymi prym na rynku polskim. 
                                                                                                                          Do miłego zobaczenia
                                                                                                                               Milena Marcińska